23/24-02-2019 • Kraggenburg

Mannen lange cross, 10000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Frank FutselaarDe Liemers33:31
2Jorik van EgdomVAV33:45
3Stan NiestenDEM34:04
4Kalid AminCifla34:27
5Tom HendrikseAAC '6134:49
6Lucas NieuweboerKAV Holland34:55
7Geart JorritsmaLichtlopen35:06
8Niek BlikslagerGroningen Atletiek35:07
9Wouter DillingCifla35:10
10Wesley van der GouwPrins Hendrik35:23
11Ricardo FlorisAtletiek Maastricht35:25
12Ben VriendsEindhoven Atletiek35:29
13Ruben SansomAtletiek Maastricht35:30
14Wesley MolsCifla35:35
15Niels te PasLAAC Twente35:46
16Freek van de WeerdSprint35:54
17Tim PleijteDynamica35:56
18Björn KoremanLeiden Atletiek36:01
19Zac FreudenburgAV '2336:04
20Luuk MaasCifla36:11
21Bob van KasterenAtletiek Maastricht36:13
22Pim LambregtsSwift36:15
23Arne MulderPEC 191036:16
24Tim van den BroekeDynamica36:26
25Marco van ErpLeiden Atletiek36:29
26Cas LutzGAC Hilversum36:31
27Remyo TielsemaPhanos36:34
28Sten StoltenborgHaarlemmermeer36:35
29Mark te BrakeAVA '7036:42
30Niels BaljetRotterdam Atletiek36:47
31Jasper BootLeiden Atletiek37:02
32Michael BeuwerEindhoven Atletiek37:06
33Roeland van der HarstLeiden Atletiek37:22
34Rik GoethalsTriathlon37:24
35Ton HettemaRotterdam Atletiek37:35
36Wilbert van VlietVenloop Running Team37:37
37Mitchell FrankenSpado37:43
38Tim KragtenEindhoven Atletiek37:43
39Corné TimmerAV Aalsmeer37:54
40Marco van EttenRotterdam Atletiek37:56
41Erwin AdanDynamica38:02
42Dominic BerseeOlympus '7038:03
43Kamiel JacobsNSAV 't Haasje38:09
44Luc VelzeboerAlmere '8138:12
45Maarten van DijkHAC '6338:23
46Joris van den BoschStart '7838:26
47Rick HeutinckArgo38:28
48Maarten ZeegersAtletiek Maastricht38:28
49Bas ten DamLeiden Atletiek38:40
50Luc BeuckensNOP38:46
51Remco AkseBB lopers39:01
52Tom van BeusekomDe Liemers39:16
53Jurre van RoodenPhanos39:23
54Leon HuiszoonLeiden Atletiek39:51
55Ephrem BeenHAC '6339:53
56Jan Willem HagenAV '3439:59
57Vincent TasIlion40:03
58Rens de RidderDynamica40:14
59Max van GerrevinkLeiden Atletiek40:21
60Henri HarmsenImpala40:24
61Gertjan de JongAthlos40:36
62Raymond LozekootAlmere '8140:45
63Ramon HoltusPhanos40:47
64Thomas StraathofNOP41:22
65Ferdy SmeetsCaesar41:25
66Imro van SoestHellas42:12
67Mark HogeboomBB lopers42:28
68Niels van HoornBB lopers42:37
69Joshua GroenTriathlon43:20
70Richard HolstegeAV '4043:32
71Evert TeunisACO Van Elderen44:14
72Fred ReitsmaLichtlopen44:39
73Tom van TellingenHAC '6346:23

Vrouwen lange cross, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Jasmijn LauCiko '6629:48
2Ruth van der MeijdenCifla30:21
3Jacelyn GruppenGroningen Atletiek30:23
4Andrea DeelstraAV Heerenveen30:37
5Lotte van der PolNSAV 't Haasje31:14
6Ellen van der KolkTION32:00
7Diane van EsPAC32:20
8Sanne MooldijkRotterdam Atletiek32:23
9Veerle BakkerLeiden Atletiek33:00
10Marije PetersCifla33:04
11Saskia WeinansDe Liemers33:15
12Kristel van den BergFortuna33:40
13Susanne van LeeuwenAthlos34:20
14Tess BoekemaBB lopers34:30
15Eline LangeveldZaanland34:34
16Eva van ZoonenAV Castricum34:49
17Silke JonkmanVitalis34:57
18Ilse LangevoortCialfo39:57

Mannen korte cross, 2500 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Nick MarsmanACO Van Elderen8:02
2Lars GerritsenPassaat8:10
3Jelmer van der LindenStatina8:16
4Yassine LoukiliHellas8:21
5Daan ReintjesDe Liemers8:22
6Tom de GelderOlympus '708:26
7Kevin ViezeeAAC8:28
8Joeri SlagterTAS '828:32
9Yorben RuiterPAC8:36
10Thomas LewisPhanos8:37
11Luuk WagenaarPhanos8:41
12Jordy DikkersTION8:41
13Jeroen BakkerTriathlon8:42
14Robin RuijterPrins Hendrik8:43
15Brian VersluisAvantri8:44
16Edwin SjerosSAV8:45
17Bob te LindertArgo8:46
18Tom DisveldAAC8:47
19Casper van der PuttenAsterix8:47
20Mervin van der HorstTriathlon8:48
21Bram KielmanAV Heerenveen8:48
22Hugo van den HaakRotterdam Atletiek8:49
23Benjamin ManuelRotterdam Atletiek8:50
24Milco HahuryRotterdam Atletiek8:51
25David TimpNSAV 't Haasje8:51
26Ryan ClarkeAV Castricum8:52
27Terry RingleverFortuna8:54
28Sam KraaijeveldPassaat8:57
29Twan PormesDOKEV8:57
30Wouter VerstraateVereniging Zeeland Atletiek8:58
31Yoram PolakPAC8:59
32Rick PaffenAtletiek Maastricht9:00
33Gian OerlemansNSAV 't Haasje9:01
34Paavo de LengVereniging Zeeland Atletiek9:02
35David VonkHAC '639:05
36Ralf LoozePhanos9:07
37William van EekenACO Van Elderen9:08
38Niels JacobsATH9:09
39Peter-Jan de JongHorror9:10
40Ludo Van NieuwenhuizenAAC9:10
41Tom de LeeuwAlmere '819:11
42Ruben GarretsenArgo9:12
43Twan KleijwegtPAC9:14
44Mart Ruben NijhuisMarathon Pim Mulier9:14
45Bram RouwenHanzesport9:15
46Robert GerritsenACO Van Elderen9:15
47Victor van der WelPAC9:17
48Bastiaan van GraafeilandRotterdam Atletiek9:17
49Cain RutgersPhanos9:22
50Michiel VeldmanACO Van Elderen9:27
51Sander KloosterzielPEC 19109:28
52Wout HendriksNederlandse Triathlonbond9:30
53Dave HulzebosACO Van Elderen9:33
54Jurriën Voor in ‘t HoltAAC9:40
55Youri DriessenVenloop Running Team9:41
56Martijn van HarenVitalis9:44
57Pepijn BartelsCifla9:49
58Jorg SchellekensAttila9:51
59Puk van GoolAttila10:00
60Olivier GijbelsVenloop Running Team10:06
61Stephan TheunissenUnitas10:54
62Lex van AartsenDynamica10:55
63Mark HerssevoortBB lopers11:21

Vrouwen korte cross, 2500 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Elisa de JongGroningen Atletiek9:22
2Jasmijn BakkerTriathlon9:28
3Karin NieuwenhuijsenHellas9:29
4Seline ScherrerPhanos9:30
5Irene van der ReijkenRotterdam Atletiek9:37
6Elsbeth CieslukHaag Atletiek9:41
7Britt UmmelsUnitas9:47
8Jetske van KampenHylas9:48
9Sabine RuttenVAV9:52
10Nikita van LieropRotterdam Atletiek9:57
11Dagmar SmidAAV '3610:01
12Ellen JansenGroningen Atletiek10:08
13Aline KootstraACO Van Elderen10:13
14Lotte KrauseAKU10:19
15Ashley MelchertsEnergie10:29
16Eline de JongDe Liemers10:38
17Dinie RasNOP10:40
18Annemarie SlangewalAltis10:41
19Mariska PoelDEM10:42
20Aniek AperRotterdam Atletiek10:47
21Tess WegmanLeiden Atletiek10:48
22Larissa MarsAltis10:48
23Naomi HeidemaACO Van Elderen10:49
24Lindsey FakenEnergie10:55
25Julia JamesPhanos10:57
26Yorma WoltersRotterdam Atletiek10:57
27IJke MouritsPhanos11:23
28Marleen van der WalNOP11:35
29Laura PrinsHAC '6312:21
30Jeske HoogeboomPhanos12:32
31Fleur KoelingGVAC12:47
32Robin NijholtAV Heerenveen13:40

Jongens junioren A, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Illian MartensCifla27:48
2Wybe SesinkCifla28:07
3Tim VerbaandertEindhoven Atletiek28:12
4Stan SchipperenScorpio28:29
5Ilias el KhattabiRotterdam Atletiek28:33
6Robin van RielAttila28:40
7Djoao LoblesNoordkop28:43
8Tesfahiwet MichaelUnitas28:53
9Rick van RielAttila28:54
10Abdirahman MohamedCifla29:05
11Tijmen BouwAV '3429:20
12Max PolakPAC29:29
13Benjamin SchurinkCifla29:31
14Jort BenzScorpio29:39
15Pepijn SmildaHera29:44
16Bas de JongPEC 191029:49
17Sander van ElkLeiden Atletiek30:04
18Aimane BenchellalPAC30:23
19Jaïr van WinkelPrins Hendrik30:29
20Duncan SteenbakkerAV Castricum30:41
21Cas KopmelsLeiden Atletiek30:46
22Jarreau SuijkerbuijkScorpio30:51
23Zeb BeelenDe Spartaan30:57
24Koen GrandiekAV Castricum31:04
25Jens PeetersEindhoven Atletiek31:16
26Alex SmeetsCaesar31:16
27Jonatan VenemaNOP31:25
28Timo SteginkAV Castricum31:25
29Tomas van WijngaardenRotterdam Atletiek31:57
30Jan OldhoffLionitas31:58
31Rikjan BathoornGroningen Atletiek32:02
32Stefan de VriesStart '7832:09
33Daniël van GinkelLeiden Atletiek32:19
34Cas van KaauwenCifla32:33
35Thijs Roeland TerlouwSpurt '8832:59
36Manolito MustersAAC '6133:02
37Roel GorissenCaesar33:08
38Kick CastricumAV Castricum33:22
39Rob RutjesRunning Team Eindhoven33:26
40Tom FobbePAC33:42
41Tjalling GalemaGAC Hilversum35:14
42Lars MolGAC Hilversum35:47
43Lars ThodeAV Castricum36:42
44Bas van der MeuleLeiden Atletiek38:13

Meisjes junioren A, 6000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Roos BlokhuisPassaat22:55
2Marije HijmanPAC24:36
3Ynte BiemansTartlétos24:50
4Iris VeltingHAC '6325:24
5Evelien KuiperGroningen Atletiek26:03
6Noor KuilboerHera26:21
7Anouk van GilsSpado26:38
8Eline RunderkampAV Edam26:56
9Robin van LeijsenPrins Hendrik27:56
10Cheryl KonijnAV Castricum28:10

Jongens junioren B, 6000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Jesse FokkenroodU-Track20:57
2Noah BaltusSAV20:59
3Teun ter HaarNijmegen Atletiek21:26
4Lars LarosScorpio21:29
5Stefan NillessenCifla21:34
6Wouter van den AkkerATC '7522:01
7Hakim RiadiSISU22:07
8Luuk VerbaandertEindhoven Atletiek22:20
9Tijn van ZijlKAV Holland22:21
10Tim de WildHellas22:21
11Yordi DruijffTriathlon22:27
12Niels PeetersVenloop Running Team22:28
13Ids van KorvenRunning Team Eindhoven22:33
14Ernson van den BosScorpio22:42
15Pablo VeltAtverni22:49
16Gjalt PanjerVeluwe22:58
17Matthijs BuijsenCaesar23:05
18William WebsterGVAC23:09
19Kjell de GrootFlevo Delta23:14
20Luca van DiepenHylas23:14
21Gijs van de WeteringDe Gemzen23:17
22Rob NijssenHylas23:17
23Merlijn van der VeldenEindhoven Atletiek23:22
24Alex van Buttingha WicherGAC Hilversum23:27
25Martijn HealySpado23:47
26Twan DeumersLycurgus23:54
27Aike van der LeiAV Edam23:55
28Jesse ScheltemaAV Castricum24:05
29Mischa HermansUnitas24:11
30Michiel WellinkAVA '7024:13
31Archie HallU-Track24:16
32Stijn VerheijU-Track24:25
33Pepijn OronHellas24:31
34Nick KerkhofHAC '6324:31
35Per VelraedsCaesar24:32
36Lars van der ValkIlion24:43
37Bas StamRotterdam Atletiek24:50
38Axel LindersSpado24:58
39Jing OldhoffLionitas25:00
40Natnael MeijAvantri25:18
41Jacob van der GalienAV Heerenveen25:20
42Jip JanissenVenloop Running Team25:28
43Connor KluiversHanzesport25:41
44Thijs ZoonFlevo Delta25:48
45Soufian KoraichiCaesar26:05
46Florian LöwikCiko '6626:11
47Jurre SoonsCaesar26:26
48Niels van den HeuvelAV Rijssen26:44
49Geert van der HulstCialfo27:25
50Sven DruijffTriathlon27:27
51Marnix PrinsHAC '6330:23

Meisjes junioren B, 4000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Anna HightowerCiko '6615:11
2Manjorie JanssenCifla15:12
3Yasmine AbbesCifla15:14
4Ellen van DoornCifla15:45
5Amina MaatougLeiden Atletiek15:45
6Vera de VriesHorror16:14
7Emmy van den BergPrins Hendrik16:29
8Yara SchoenmakersRunning Team Eindhoven16:38
9Laura van LangenSAV16:52
10Willemijn FuiteAttila16:55
11Nienke van DokAV Aalsmeer17:05
12Sara SchoutenAtverni17:12
13Janne LemstraAchilles17:36
14Sanne SchoutenAtverni17:43
15Elke WijkmansAstylos18:17
16Mandy HansmaPEC 191018:39
17Lotte de VisserEnergie18:42
18Milou OplaatAV Rijssen18:49
19Janneke van HofslotTriathlon18:58
20Marit UilhoornFortius19:01
21Ines van den BergU-Track19:02
22Jonine HofstraLSV Invictus19:02
23Anne van MillEindhoven Atletiek19:09
24Jenna ZaagsmaSuomi19:15
25Parel van NieuwkoopEnergie20:03
26Richelle KanisAV Castricum20:36
27Selma HeijdraAV Castricum22:39

Mannen 35, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Jeroen KramerZaanland28:31
2Erik BoldingStart '7829:17
3Jeroen van AkenHaag Atletiek29:33
4Joep EmmenBB lopers29:42
5Harm-Jan MartensHAC '6330:04
6Oscar MulderEindhoven Atletiek30:44
7Ard VlooswijkAV '3431:10
8Norbert VisPhanos31:11
9Leonard TersteegPhoenix31:14
10Ivo LustenhouwerPallas '6731:16
11Arjan DonkerbroekEindhoven Atletiek31:44
12Bram van DongenHaag Atletiek31:55
13Jan SinkeNOP32:01
14Retse van der BergBB lopers32:33
15Bas van SummerenDe Keien34:32
16Dennis 't HoenVeluwe35:51
17Chris SteunsSwift36:17

Mannen 40, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Erik DriesenNOP28:39
2Edwin WissemaDe Liemers29:44
3Erik NegermanGAC Hilversum29:58
4Bas MekkingDe Gemzen30:04
5Ronald BassaPrins Hendrik30:15
6Marc RotsaertDe Koplopers30:33
7Rob Detert Oude WemeVeluwe30:57
8Erwin AkkermanHAC '6331:05
9Tjeerd PopkemaNOP31:17
10Ron KosterAtletiek Helden31:21
11Ruud van der WalAV '3431:45
12Shayne RookhuyzenVeluwe31:52
13Mark HakbijlBB lopers32:26
14Dick Van OsBB lopers33:23
15Jan LoosmanNOP33:47
16Eric CrombaghsEindhoven Atletiek33:57
17Robin RobartPassaat34:03
18Bert KarssiesHAC '6334:17
19Peter GnoddeNOP34:19
20Klaas DraaijerDe Gemzen34:21
21Wim WolfCialfo35:15
22Wynand FokkertBB lopers37:34
23Gerard HogeterpDe Sprinter41:22

Mannen 45, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Yke ZoetendalHorror29:41
2Christ DondersTilburg Road Runners30:03
3Roger SmeetsCaesar30:23
4Jurgen ClaassenNederlandse Triathlonbond30:45
5Patrick SmitPallas '6730:48
6Fouad FertouteSpirit Oud Beijerland31:03
7Jean-Pierre HoeboerDe Keien31:56
8Tycho ScholPallas '6732:10
9Foppe van der HeideImpala32:12
10Arjen DriesenNOP32:15
11Marco GielenScopias32:48
12Bert VerboortCaesar33:13
13Ron LegemaateIlion33:35
14Murk FalkenaFlevo Delta33:47
15Rob van der ValkIlion33:52
16Joost JansenNOP34:42
17Roel van der SteegeIsala '9634:49
18Paco lamadrid VrolijkHaag Atletiek35:08
19Gertjan LahuisVeluwe35:18
20Gerard KroesDe Gemzen35:24
21Berend SchotanusNOP35:31
22Tjerk DijkstraNOP35:46
23Michel DeckersAtletiek Maastricht35:59
24Dennis LambalkAV Edam36:13
25Maurice MulderNOP36:31
26Mynko PeterinkVeluwe37:15
27Anjo SimonseNOP37:18
28Eddy ElsingaAV Heerenveen38:24
29Jean-Paul StijnenCaesar39:09
30Jacob van der WulpSV Sportlust40:20
31Johann-Frederick Te PeelePhanos41:54

Mannen 50, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Peter van der VeldenEindhoven Atletiek29:26
2Rachid MohammadiAtos30:02
3Ruud BeerepootHera30:16
4Abdelhamid MohammadiRunning200031:16
5Peter MijsbergDe Keien32:17
6Martijn HienschPhanos33:46
7Ton BosgoedSAV34:04
8Paul de BrieSpirit Lelystad34:18
9Robert ReitsemaIsala '9634:33
10Hans HendrickxNOP34:51
11Jan Willem DavidsePEC 191034:55
12Erik van LeeuwenLeiden Atletiek34:58
13Erik DambrinkDe Sprinter35:01
14Doede TerluinNOP35:41
15Jan de GrootLoopgroep Houten35:43
16Rien JanseNOP35:45
17Frans FobbePAC36:42
18Sjaak BetjesLycurgus36:49
19Harry VeldkampCialfo43:10

Mannen 55, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Peter van ZundertScorpio32:47
2Henri HavingaAV '4032:48
3Tim Brouwer de KoningLeiden Atletiek32:49
4Jan-Pieter MondriaDe Gemzen32:56
5Jan KortekaasLeiden Atletiek32:58
6Rob van de GraafLoopgroep PK33:48
7Nanne JagersmaLichtlopen33:56
8René van RavenzwaaijPhanos34:23
9Henri VeldmanAV Heerenveen34:41
10Stef RiemensBB lopers34:58
11Klaas TalmaImpala35:04
12Maurits de RuiterGAC Hilversum35:54
13Stan SpangenbergPhanos36:10
14Robbert JakSV Sportlust36:20
15Jos RuijterNOP36:54
16Jacques de GrootSpado36:58
17Willem MulderSV Sportlust37:04
18Pieter Jan VlamingNOP37:34
19Frank BoonSAV38:02
20Chris van der NeutStartbaan39:32
21Roelof SondaarDe Sprinter40:39
22Fred SmitKAV Holland41:12

Mannen 60, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Johan NeveKAV Holland34:00
2Ruud WoordTHOR34:28
3Wil PepelsCaesar35:40
4Jaap VlamingNOP37:05
5Kees GreidanusHellas38:10
6Peter PelsmaTHOR41:09
7Gerard van de BovenkampavVN44:56

Mannen 65, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Cees StolwijkAltis35:26
2Nico VerstratenAtletiek Helden36:01
3Cor HoebekeDe Koplopers37:22
4Oscar SmitavVN38:09
5Frans LooijerGAC Hilversum38:15
6Leo van LeeuwenAV '4038:44
7Ton van der MecheSV Sportlust38:50
8Albert PosthumusNOP39:00
9Ebe BlaauwScheldesport41:35

Mannen 70, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Dirk VisseravVN40:05
2Jan van HoeveDe Wielingen41:50
3Peter NuyensAV Edam42:08
4Ruud NieuwenhuisAV Badhoevedorp44:30
5Hein BodelierMarathonPlus45:01
6Bauke de JongavVN45:53
7Willem LandmanSpirit Lelystad48:56

Vrouwen 35, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Ingrid KlaassenRunning Holland vereniging35:05
2Jacolien RuizendaalNOP35:42
3Monique FibbeDe Gemzen36:24
4Lieve TolletBB lopers37:14
5Corien van der BijlVeluwe38:18
6Tiny de VriesNOP38:30

Vrouwen 40, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Paddy HerijgersDJA33:55
2Yvonne MeijerACO Van Elderen34:50
3Maureen HoutmanDe Gemzen37:17
4Janneke MolenhuisDe Sprinter39:09
5Annemiek DekkerNOP40:16
6Krista van OsBB lopers40:42
7Claudia van TellingenHAC '6341:05
8Hannelore van der SpekDe Sprinter42:18

Vrouwen 45, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Sandra de JongeCiko '6635:07
2Nathalie KlaassenAAV '3635:54
3Ilonka Betjes - LangebergLycurgus36:35
4Saskia SchutteCialfo36:40
5Judy van den BergSV Sportlust38:55
6Marion HofenkCialfo39:47

Vrouwen 50, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Renee LigteringenLoopgroep Aart Stigter35:11
2Christien BreukinkCaesar36:18
3Annet BultmanDe Gemzen37:24
4Annie MichielsAVR '6938:39
5Agnes OlgersNOP39:31
6Annet BuitenhuisDe Gemzen46:42
7Liesbeth HillebrandDe Sprinter50:11

Vrouwen 55, 8000 meter
PlNaamVerenigingTijd
1Petra HasperDe Sprinter36:23
2Anne van SchuppenCialfo36:47
3Florence van RijsbergenTHOR38:26
4Wilma ZukrowskiUnitas43:05
5José StuivenvoltNOP44:04
6Els RaapAV Badhoevedorp45:00
7Marian KoolhaasCialfo49:12
8Sylvia TalenDe Sprinter52:48

Mannen lange cross, clubkampioenschap
PlVerenigingPlaatsPunten
1CiflaNijmegen27
2Atletiek MaastrichtMaastricht45
3Leiden AtletiekLeiden74
4Eindhoven AtletiekEindhoven82
5DynamicaMiddelburg82
6Rotterdam AtletiekRotterdam105
7PhanosAmsterdam143
8HAC '63Hoogeveen173
9BB LopersZwolle186

Mannen korte cross, clubkampioenschap
PlVerenigingPlaatsPunten
1PhanosAmsterdam57
2AACAmsterdam65
3Rotterdam AtletiekRotterdam69
4PACRotterdam83
5ACO van ElderenOmmen84

Jongens junioren A, clubkampioenschap
PlVerenigingPlaatsPunten
1CiflaNijmegen13
2ScorpioOosterhout Nb40
3PACRotterdam70
4Leiden AtletiekLeiden71
5AV CastricumCastricum72

Mannen masters, clubkampioenschap
PlVerenigingPlaatsPunten
1Eindhoven AtletiekEindhoven53
2NOPEmmeloord67
3Pallas '67Wageningen85
4BB LopersZwolle90
5HAC '63Hoogeveen98
6Haag AtletiekDen Haag118
7De GemzenHeerde124
8VeluweApeldoorn135
9PhanosAmsterdam143
10De KeienUden143
11CaesarBeek Lb150
12Leiden AtletiekLeiden170
13GACHilversum213
14SV SportlustDen Helder316
15De SprinterMeppel324
16avVNHilversum363

Vrouwen masters, clubkampioenschap
PlVerenigingPlaatsPunten
1De GemzenHeerde41
2NOPEmmeloord48
3CialfoEpe49
4De SprinterMeppel59
Uitslagen.nl is niet verantwoordelijk voor de correctheid en volledigheid van de historische NK Cross-uitslagen.
Aanvullingen en correcties zijn wel zeer welkom. U kunt deze sturen naar nkcross@uitslagen.nl